Pánské tanga

Pánské tanga


Tanga jsou dalším specifickým produktem, který má své příznivce i odpůrce. Můžeme je přirovnat k slipům, ale u tang je použito daleko méně materiálu a člověk se pak cítí, jako by na sobě nic neměl. Jak jsme již předeslali, záleží na vkusu každého jedince, jakou variantu spodního prádla pro nošení zvolí.

Bolí nošení tang?


Pověra o tom, že tanga jsou pouze pro ženy stále koluje mezi muži, kteří tento produkt ještě nevyzkoušeli. Pokud si zkoušeli dámská tanga, je jasné, že to nemohl být zrovna příjemný zážitek a mají obavy z pánské verze. Můžeme všechny uklidnit. Pánská tanga jsou navrženy speciálně pro muže a to tak, aby držely tvar a nepůsobili nepříjemný pocit při nošení. Proto jsou parametry pánských tang poněkud odlišné od těch dámských.

Podle čeho vybírat pánské tanga?


Výběr tang bývá poněkud komplikovaný. Hodně zde záleží na tom, co komu vyhovuje a především je důležitá velikost a tloušťka. Tanga vybírejte s rozvahou.


· Velikost
· Tloušťka
· Vzhled
· Materiál

Diskusní téma: Pánské tanga

Datum: 26.12.2016

Vložil: vlado

Titulek: mam rad panske tanga

caute ja tanga nosim uz vela rokou a tiez jocksy su sexy a hlavne pohodlne mam aj tanga plavky

Datum: 27.02.2016

Vložil: honza

Titulek: zbožnuji tanga

Panské tanga nosim 10 let a v letě tanga plavky a nestidim se za to al jsou sexi!!!!

Datum: 31.01.2016

Vložil: Cipisek

Titulek: Re nosim panka tanga

Nedela mi to problem nosim je ale museji byt pohodlne

Datum: 02.08.2015

Vložil: Tonda

Titulek: pánská tanga

Již jsem si myslel, že jsem sám kdo nosí tanga. Podle mne to není nic špatného ani úchylného. Jen je vhodné mít k tomu i postavu - lépe to vypadá.
Vzhledem k "veřejnému" mínění to chce i kapku odvahy...

Datum: 16.07.2015

Vložil: Milan

Titulek: Pánská tanga- v létě to nejlepší

Pánská tanga nosím již cca 20 let a vůbec se za to nestydím. Je to normální pánské prádlo jako každé jiné. V létě nosím výhradně tanga, na podzim a v zimě slipy a boxerky. Na léto pánská tanga doporučuji z důvodu minimalizace látky a tím i pocení. Při venkovní teplotě 30°C a více jsou nejvhodnější tanga síťovaná.

Datum: 16.06.2017

Vložil: Kateřina

Titulek: Re: Pánská tanga- v létě to nejlepší

Přítel nosí tanga k vodě. Spíše u moře než v Čechách k rybníku. Má na to vysportovanou postavu, tak jsem mu to dovolila a musím říct, že mu vážně seknou. Někdy ale zahlédnu postarší obézní pány kteří v tom budí spíše úsměvy okolních lidí. Chce to opravdu sebekritickou soudnost a pak odvahu. A pokud možno být stále na blízku aby ho nikdo nepovažoval za gaye. :-D

Datum: 15.06.2015

Vložil: vaclav

Titulek: mam rad panske tanga

chlapy co je nosi so skveli ze se nestidi tech je dneska malo vasek

Datum: 21.01.2016

Vložil: Honza

Titulek: Re: mam rad panske tanga

Souhlasil a nosimje taky.řád bych šel s někým se koupat kdo je taky nosí.tady v Česku mi připadají všichni divni a nerozumí nové mode

Datum: 04.05.2017

Vložil: Vasek

Titulek: Re: Re: mam rad panske tanga

Ahoj Honzl!Fandim ti ze nosis panská tanga.a jsem taky jeden z vas a rad bych se šel snekym koupat.At s ostatní říkají co chtějí já na tom nevidím nic špatného a je to pohodlný když tak nápis na776061027 a odkud jsi cau

Datum: 04.10.2017

Vložil: Jarekjack007

Titulek: Re: Re: Re: mam rad panske tanga

..ahoj taky nosim tanga i plavky ale jeste vic miluji jocksy....ja z Mostu....

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek